Best Mmorpg/Rpg Forum whit tutorials
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
Best Mmorpg/Rpg Forum whit tutorials

Cel mai bun Forum cu cele mai bune Tutoriale
 
AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Statuturi

In jos 
AutorMesaj
alex
Profesionist
Profesionist
alex


Numarul mesajelor : 132
Varsta : 32
Location : Terra
Data de inscriere : 20/10/2007

Statuturi Empty
MesajSubiect: Statuturi   Statuturi EmptyJoi Oct 25, 2007 8:52 pm

Statusuri Amuzante

1.Vroiam doar sa stii cat de mult inseamna prietenia noastra pt mine, daca am fi pe un vapor care se scufunda si cu o sg. vesta de salvare... Mi-ar fi f dor de tine!...

2.Inteligenta ma urmareste.....dar eu sunt mai rapid...
3.E bine sa lasi bautura... dar nu e bine sa uiti unde ai lasat-o !..
4.De ce de fiecare data cand incerc sa te sun operatorul imi spune: "abonatul este o maimuta, va rugam apelati la zoo.."? ...
5.Un semn sigur ca ai imbatrinit este cand, lumanarile de pe tort costa mai mult decat tortul.
6."Munca nu a omorat niciodata pe nimeni" dar, de ce sa risti? ..
7.ERROR ! This person should be in the invisible mode ! To correct this problem restart you're computer and then contact Yahoo ! ...
8.Buna, sunt un virus românesc, dar din cauza tehnologiei sarace din tara mea nu sunt în stare sa-i fac nimic calculatorului tau. Te rog, fii dragut, sterge un fisier de-al tau si pretinde ca esti speriat ..
9.Cand stapanul nu-i acasa, sar pe geam si intru-n casa. ...
10.A avea constiinta curata inseamna a avea memorie proasta. ...
11. Eu nu sufar de nebunie.ma bucur de ea in fiecare minut.....
12.Nu beau, nu fumez, ma scol la 6 in fiecare zi, ma culc la 10, nu-mi insel nevasta. asta pana ies din puscarie.....
13.Nu este important sa castigi...este important sa-l faci pe celalalt sa piarda......
14.A gresi este omeneste...totusi, a da vina pe altul este si mai omeneste......
15. Banii nu fac fericirea.o cumpara gata facuta.......
16.A studia insteamna a te indoiesti de inteligenta colegului de birou.......
17. URGENT !!! schimb Caiet A4 cu Audi acelashi model….rog seriozitate!!!.......
18.Cine rade la urma…nu s-a prins de gluma.......
Sus In jos
 
Statuturi
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Best Mmorpg/Rpg Forum whit tutorials :: Diverse :: Discutii Libere-
Mergi direct la: